We'll make you a manager

HOPI junior program

HOPI junior program je příležitost, která vám během jednoho roku dá víc než dva roky odseděné v posluchárnách. Projdete si všemi odděleními rostoucí společnosti a zblízka se podíváte na všechny procesy nadnárodní korporace. Naši zkušení mentoři tak prakticky nastartují vaši zářnou kariéru.

Co vás čeká?

Projdete všechna oddělení

Tady Doprava, tamhle IT. Každé oddělení funguje jinak a a má jiná specifika. Projdete si je všechny a když se vám po skončení programu nějaké zalíbí, můžete v něm rozvíjet své schopnosti dál.

Strávíte alespoň měsíc v zahraničí

Jsme logistici a máme sesterské společnosti ve čtyřech dalších zemích. A přestože je naše fungování úzce provázané, tak jiná země nabízí odlišný pohled na stejnou věc. Můžete tak čekat, že vás pošleme například do Budapešti, kde získáte další kontakty a rozšíříte si obzory.

Regulérní mzda a podmínky

Tohle není stáž. Vstupem do Junior programu se automaticky stáváte Hopíkem, se kterým počítáme. S jistou zodpovědností vám dáme i plnou mzdu, benefity a vše, co se s prací váže. Zároveň budeme brát ohled na to, že se stále učíte.

Vzdělávání a firemní akce

Víme, že mladí lidé jsou naše budoucnost, proto do vás investujeme ve formě vzdělávacích kurzů, workshopů a školení. Neminou vás ani naše pravidelné firemní akce, ať už sportovní nebo společenské.

Co vám pomůže?

Jste absolvent

Ok, tohle je hlavní podmínka. Program je určen pro absolventy, kteří jsou nejvýše dva roky po škole.

Ovládáte jazyky

Domluvíte se anglicky? Super, to rozhodně užijete. Umíte polsky, maďarsky, slovensky, nebo rumunsky? Jste jednou nohou u nás.

Máte praxi

Jestli za sebou máte Erasmus nebo praktickou stáž, dost vám to při výběru pomůže.

Obor zaměření

Tady nemáme preferenci. Máte zájem o obchod, lidské zdroje, dopravu nebo implementaci informačních systémů? U nás se najde opravdu každý.

Přiběhy našich juniorů

Jak se přihlásit do Junior programu

1

January – May 2020

Příjem přihlášek

2

June 2020

Assessment centrum

3

July 2020

Nástup

Přihlásit se

Právě sbíráme kontakty na kandidáty, kteří se k nám chtějí přidat. Zanechte nám svůj e-mail a my vás budeme informovat o průběhu přijímacího řízení.

nahrajte soubor ve formátu PDF
HOPI

Kontakt

Vlasta Bradáčů
739 000 502

Telefon
+420 323 614 313
E-mail
vbradacu@hopi.cz

Proč si vybrat Hopi?

Our strength is: our high customer focus
and our satisfied employees.

more about HOPI
Pokrýváme celou Evropu
Stability, flexibility and security
Poctivý zaměstnavatel
Kvalitní péče o zákazníka
Increasing efficiency
Dáváme prostor lidskému potenciálu