Follow us on

Další služby

Kvalitu logistiky a skladování v HOPI podtrhují nadstavbové služby s vysokou přidanou hodnotu pro naše obchodní partnery.

HOPI CEE Fish HUB

Ultra čerstvé ryby a mořské plody. I hluboko ve vnitrozemí

Jak může země bez oceánu a moře mít tak bohatou nabídku čerstvých mořských ryb? Díky našemu HOPI CEE Fish HUB a jeho chytrému umístění právě v České republice. Z okolních moří trvá transport do našeho specializovaného pracoviště u Prahy maximálně 18 hodin. Ryby následně vykucháme, naporcujeme, doplníme led i etiketu a pečlivě zabalené expedujeme do vaší prodejny. To vše s ověřenou mezinárodní certifikací. Takto HOPI zajišťuje dodávky čerstvých ryb a mořských plodů po celém regionu střední a východní Evropy – a to i do míst, kde si o moři mohou nechat spotřebitelé jen zdát.
Web HOPI CEE Fish HUB

Food Broker

Propojujeme řetězce s dodavateli. Oboustranně výhodně

Máme dlouholeté zkušenosti s obchodními řetězci i jejich dodavateli. A oba světy umíme propojit tak, aby z toho profitovaly obě strany.

Vytipujeme pro obchodní řetězce vhodné dodavatele a představíme jejich produkty. Díky vlastnímu daňovému skladu umíme kromě suchých, chlazených či mražených položek nabídnout i víno a destiláty. Pro vybrané výrobky navrhneme optimální podmínky a ceny. Administrativa zůstane na nás, HOPI FOOD BROKER si zboží zalistuje pod sebe. Produkty také sami zavážíme, sami řídíme zásoby, vyjednáváme o podpoře prodeje. Ke spokojenosti všech.
Web HOPI Food Broker

Centrální skladování obalů

Dodací listy a palety pod kontrolou

Zkontrolujeme a potvrdíme za vás dodací listy a ostatní dokumenty spojené s pohybem zboží. Naskenované je pak uložíme do HOPI portálu, kde pro vás budou vždy k dispozici. Zařídíme také třídění a kategorizaci palet, svoz poškozených kusů, jejich opravu i dopravu zpět k vám. Podle vašich přání zajistíme různé typy EUR palet i palet v nestandardních provedeních.

Aktivní řízení zásob

Optimalizujte interní náklady outsourcingem zásobování

V HOPI nabízíme obchodním partnerům unikátní koncept řízení jejich skladových zásob. Individuálně dohodneme podmínky skladování, objednání i volbu dodavatele. Nákup provádíme vlastním jménem a financujeme z vlastních zdrojů, takže platíte jen za odebrané zboží. Využíváme vlastní nákupní software založený na SAP, udržujeme cenový okruh (kontrolujeme správnost fakturace dodavatelů), spravujeme kmenová data. Artikly máme založené v systému a následně můžeme zasílat veterinární hlášení či odvádět poplatky za obaly. Zásoby optimalizujeme na základě predikcí prodejnosti a poskytujeme i reverzní logistiku – stahování zboží z prodeje na pokyn SVS. Samozřejmostí je přehledný reporting šitý na míru.

Nabídka práce

všechny nabídky

Správce údržby areálu

HOPI je rodinná dynamicky se rozvíjející se společnost, která nabízí nejen kariérní růst, ale i stabilitu, kvalitu poskytovaných služeb našim zákazníkům. Znají nás v celé Evropě, a jsme na to hrdí. ✌ Správce údržby areálu hraje klíčovou roli při…

mzda: 42000 - 50000 Kč

více informací

Obsluha retraku - náborový příspěvek 20.000 Kč Ⓓ

HOPI je rodinná dynamicky se rozvíjející se společnost, která nabízí nejen kariérní růst, ale i stabilitu, kvalitu poskytovaných služeb našim zákazníkům. Znají nás v celé Evropě, a jsme na to hrdí. ✌ Umíte jezdit na retraku? Tak neváhejte a mrkněte,…

mzda: 30000 - 38000 Kč

více informací

Proč si vybrat Hopi?

Naší předostí je vysoká orientace
na zákazníka a spokojené zaměstnance.

více o hopi
Pokrýváme celou Evropu
Stabilita, pružnost a bezpečnost v jednom
Poctivý zaměstnavatel
Kvalitní péče o zákazníka
Zvyšování efektivity
Dáváme prostor lidskému potenciálu

Společnosti,
které nám již důvěřují

Vybrané reference
P&G Tesco Lindt Ahold Haribo Tipafrost DR. Oetker Hollandia Bohemia sekt Mondelez